«
»

مركز آموزش مجازی فنون هوائي تنها مرکز آموزش مجازی علوم هوانوردی در سال 1390  به منظور اشاعه فرهنگ هوانوردي تاسيس گرديد.با توجه به توسعه و پیشرفت تکنولوژی های جدید آموزشی و خصوصاً آموزش از راه دور اين مركز در راستای گسترش فرهنگ هوانوردی به اقصی نقاط کشور و بالا بردن سطح کیفی آموزش های هوانوردی با استفاده از جدید ترین فناوری روز دنیا با مشارکت مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی اقدام به راه اندازی دوره های آموزش هوانوردی به صورت مجازی نمود.  این دوره ها به صورتONLINE و زنده برگزار میگردد و ضمن استفاده از بهترین اساتید کشور از برترین امکانات وتکنولوژیهای آموزشی در بستر وب استفاده می نماید. 

توجه به اينکه مركز با در اختيار داشتن امكانات گسترده اي به صورت دائم خدمات آموزشي خود را به علاقمندان ارائه مي نمايد و می تواند خدمات پشتیبانی آموزش مجازی را نیز در اقصی نقاط کشور و خارج از کشور ارائه دهد.

ما بر آنیم در سال اقتصاد مقاومتی  و حمایت  و آموزش  نیروی کار انسانی  و سرمایه ایرانی  در پیشبرد برنامه های ملی و منطقه ای کوشا باشیم . فلذا اين مهّم انشاء الله  با توكّل به ذات اقدس الهی  و مساعدت و حمايت مسؤلين  ذی ربط کشوری و تلاش و همیاری تمامی اعضای فعّال ، محقق و مرتفع خواهد گردید.
آدرس : تهران - بزرگراه شهید ستاری ابتدای بلوار فردوس شرق پلاک 432 واحد 19 مرکز آموزش مجازی فنون هوایی

تلفن : ۴۴۹۶۳۷۸۳ (۰۲۱) و ۴-۴۴۹۵۰۸۰۲ (۰۲۱)

www.Irancatsc.org


 

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به مرکز آموزش مجازی فنون هوایی  مي باشد