«
»
 

رونمایی از مرکز آموزش مجازی هوانوردی در نمایشگاه وزارت راه و شهرسازی

 

 


تاریخ انتشار:

1391/09/26

همزمان با برپایی سومین نمایشگاه  وزارت راه و شهرسازی وصنایع وابسته 1391/09/26

ازمرکز آموزش مجازی فنون هوایی رونمایی می‌شود.با حضور وزیر راه و شهرسازی در غرفه مرکز آموزش مجازی فنون هوایی رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه های کشور،  مرکز آموزش مجازی فنون هوایی کشور تنها واحد مجازی راه اندازی شده در آسیا و خاورمیانه به شمار می رود که در سومین نمایشگاه راه شهرسازی و صنایع وابسته،  با حضورعلی نیکزاد؛ وزیر راه وشهرسازی، «محمود رسولی نژاد»؛ رییس هیات مدیره و مدیرعاملشرکت فرودگاه ها و «کاپیتان حمید پهلوانی»؛ معاون وزیر و رییس سازمان هواپیمایی کشوری رونمایی شد.

 

به گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور مركز آموزش فنون و خدمات هوایي به عنوان اولین مرکز آموزش هوانوردی مجازی با توجه به توسعه و پیشرفت تکنولوژی‌های جدید آموزشی و به منظور گسترش فرهنگ هوانوردی به اقصی‌نقاط کشور، همچنین برای بالا بردن سطح کیفی آموزش‌های هوانوردی با استفاده از جدیدترین فناوری روز دنیا اقدام به راه‌اندازی دوره‌های آموزش هوانوردی به‌صورت مجازی کرده است.برای برگزاری این دوره‌ها که به صورت آنلاینو زنده برقرار خواهند شد از بهترین اساتید کشور و برترین امکانات و تکنولوژی‌های آموزشی در بستر وب استفاده خواهد شد.از مزایای این دوره‌ها می‌توان به شكستن تحريم‌هاي هوانوردي با دسترسي به آخرين منابع و اطلاعات روز جهاني و در دسترس قراردادن آنها برای كليه متخصصين هوانوردي، جذب دانشجويان در سراسر كشور و حتي دانشجويان خارج از كشور، قابليت كارآفريني و ايجاد اشتغال براي صنعت‌گران هوانوردي، فراگير شدن آموزش‌هاي تخصصي و عمومي هوانوردي، صرفه‌جويي اقتصادي در برگزاري دوره‌هاي ضمن خدمت براي شركت فرودگاه‌هاي كشور و... اشاره کرد. یادآور می‌شود؛ این مرکز تاکنون 120 هزارنفر ساعت آموزش زنده و آنلاین در رشته‌های خلبانیPPL/CPL/IR و دیسپچري و همچنین انکس 10 الکترونیک شرکت فرودگاه‌های کشور برگزار کرده است.

با افتتاح این واحد مجازی از این پس علاقه مندان به فراگیری فنون هوایی می توانند از طریق ورود به اینترنت و ثبت نام در  مرکز آموزش مجازی فنون، از خدمات این مرکز استفاده کنند. برای کسب اطلاعات دقیق تر می توان به نشانی www.irancatsc.com مراجعه کرد.

 

 


 

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به مرکز آموزش مجازی فنون هوایی  مي باشد